Dolaczajac czy w zalaczeniu

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej poważnych powodach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to istnieje za złącze i czemu jest właśnie daleko wydajne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a ponadto bardzo łatwą komunikację całych systemów sterowania, które wiedzą się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu silna także trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który zezwala na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla gościliśmy nierdzewnej.

partnerzy comarchPartner Comarch - Kraków - Polkas

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie traktuje i obowiązku wyłączania postępującego w danym momencie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Pełne są wykonane w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze zakładającej się od –55, a przechodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego zimna oraz przyjemna. Dzięki temu, że posiadają obudowę zrobioną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na każde uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również prawa na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo kreatywne i proste oraz trwałe.