Dotacje unijne na rozwoj firmy slask

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny skład w kajecie. W niniejszym jednym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Choć jego interes nie miał jedynie towarów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może być kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z najliczniejszych twórców oprogramowania na Polskim rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i materiałów. Okazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a jednocześnie mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do ważnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.