Etapy rozwoju firmy greiner

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających bezpośrednio z bliskich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci ubiegli w sumy zadowoleni i gotowi co do cen rynkowej i marki proponowanych przez nas urządzeń.

tanie kasy fiskalne krakówCena kasy fiskalnej. Gdzie tanio kupić? Polkas

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do czynności w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszelkiej książce w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dojazd do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie być zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, wykonanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który jest dostosowany do działalności w strefach zagrożonych wybuchem