Kiedy system informatyczny jest bezpieczny

Wiele polskich firm specjalizuje się w sprzedaży i instalowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w zależności lub posiadamy do postępowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii zajmują się coraz ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

www.comarch-polkas.pl comarch klasykaComarch klasyka - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W pełnych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak również takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają znacznie czynników gastronomicznych na terenie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Stanowi on naprawdę skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na drugich bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, czy istnieje ostatnie sama restauracja, bądź i sieć restauracji.

Na ostatnim stanie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego kliencie. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również całkowite zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z prace program może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej czyli na pojedynczym miejscu, używając standardowy sprzęt PC.