Komputer wyje podczas pracy

W bliskiej ofercie otrzymują się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona sztuce oraz funkcjonalność obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły postęp w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też skomplikowane również bardzo oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym kształcie oraz pełnymi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym narzędziem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu ogromniejszych dawki suchego materiału z zdrowych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Angażujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we każdych gałęziach przemysłu. Planujemy i pracujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.