Krajalnica allegro

W zakładach też w polach domowych bardzo często odwiedza potrzeba pokrojenia czegoś w równe, cienkie plastry. Traktuje to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica jest wykorzystywana i do nowych celów, na dowód do cięcia warzyw czy owoców, gdy chcemy ich w formie cienkich plasterków.

W współzależności z tego, co zamierzam kroić na krajalnicy, jest ona dostarczona w określone ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do cięcia pieczywa, co powoduje łatwo "wgryźć się" w jego postać i wydaje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeżeli chodzi o wędliny lub sery, chce nam zwłaszcza na drobnych, równych plastrach, które kroi się łatwo i bez świadomego wysiłku. Do ostatniego końcu używamy krajalnicy z gładką, jednak bardzo intensywną krawędzią, która idealnie radzi sobie z prostymi, jak i znacznie delikatnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do pokoi gastronomicznych także do sklepów. Jest wskazywana przez producenta ze powodu na naszą dużą wytrzymałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym stronom każdy, po wstępnym szkoleniu z poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy, może rozpocząć do lekturze z krajalnicą i sprzedawać naszym użytkownikom wędliny lub sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice silnych marek pozwalają na bliskie uporanie się z pokrojeniem znacznej ilości wędlin lub serów, przy niewielkim koszcie sztuki oraz szybkości pracownika. Taka krajalnica w składzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy przeznaczano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak toż stanowi proszone na model w przypadku szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.