Krajalnica gastronomiczna stalgast

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka markę oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest sporządzona przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest całkiem prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, oddany do krojenia przede każdym nowego sposobu wędlin i ciała, a z przeznaczeniem prawdopodobnie być stosowany też do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest silna i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i zbudowane z tak trwałych, prostych w oczyszczaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek fakt tego narzędzia, jaki zawiera jakąkolwiek relacja z żywnością, jest wytworzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz posiadał tegoż problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią wyniki do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów pracowało "jak nowe".