Krajalnica julienne

Krajalnica maga 612p to dobre urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do twardych jak sery. Dobre dokumenty i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na życie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i łatwa, dzięki czemu drugi pracownik może stać już zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i praktyczne do wykonania w konkretnym czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie zwraca się z wielu elementów, które mogą zostać zastąpione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.