Krajalnica lidl

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka cecha i wygodna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest względnie przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to wynik, dany do krojenia przede wszystkim innego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem potrafi stanowić traktowany także do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w całości bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i utworzone z naprawdę trwałych, dostępnych w czyszczeniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Wszystek odcinek tego narzędzia, jaki ma jakąś styczność z żywnością, jest przeprowadzony z punktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz liczył tegoż przedmiotu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów służyło "jak nowe".