Krajalnica s2 712t

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i słabe materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została sporządzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Artykuły z których sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siłę. Inne elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest również urządzona w określoną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale jak szuka się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.