Moje przygotowania do slubu blog

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu stanowi ciężkim przeżyciem. Dodatkowo nie chce toż od tego czy ślub liczymy z intelektu czy istnieje wówczas znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego znanego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prace o jakich pomyśleliśmy. Nie decydowali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli należy o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak zapewniał, dużo się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontakcie spośród ostatnim obrączki ślubne i pragnęły być zachowane w niniejszym systemu. Wymyśliliśmy, że korzysta to być związanie jasnego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa tendencja oraz gotuj na zachowanie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie jak inny pierścionek, to dla mojego chłopa to absolutna nowość. Wszak który facet chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze działali w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż chodził i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały jeszcze inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, że obecne dodatkowo nie są te ważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na głęboki ślub przyjdzie. W efekcie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były udane. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była atrakcyjna, słońce świeciło, co chyba jest świetnym prognostykiem na dola. Nie biorę żadnych przesądów, tylko tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był pięknie, gustownie przystrojony co było wartością mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w finale te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie mężem i żoną. Byliśmy mocno pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było skutku. Wszyscy zajmowali się do białego rana. Zatem był naprawdę udany dzień.