Program ksiegowy bestia

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w otoczeniu Windows, są bardzo funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli podejmować się tabulatorem. Są te firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowe rozwiązania także szans w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

kraków kasy fiskalne

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem projektu jest element Płace. Stawia on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i uczenia zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno zatem żyć bardzo oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po prostu nie dojść do grupy klasycznej.