Program unijny dla nowych firm

PC Market firmy Insoft toż znacznie podatny program, również dla mniejszego biznesu jak również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W granicę rozwoju firmy można rozwijać ją o dodatkowe elementy. PC Market jest delikatnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez polskich konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim momencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najprostsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ci również wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program określi jaką część pieniędzy bierzesz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wiele momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z usług kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i spokojny w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest czysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a też wszelkiego typu sprzętem, który ważna ustalić w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.