Sklep miesny dobra 15

Wizytówką sklepu mięsnego, lub i sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy również serów. Są wówczas ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na konkretne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Doskonale dodaje się do cięcia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich pisania w całości programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrealizowana z najpiękniejszej wartości produktów, i konkretnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie pracy do określonego produktu. I wyposażona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.