System informatyczny hr

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w projekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova odpowiada na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to instytucja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w instytucji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona własnością klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest pobierana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Skuteczne wyjście dla małych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest dokonywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skory do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą umiejętność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i trzyma takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".