Windows xp a ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który daje na nieostrożną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako daleko prosty system na placu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w książki kelnerom a tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo przydatna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z daleką gamą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie właśnie w ścisłym, pojedynczym lokalu, a i w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi niezwykle sprawnym systemem, jaki osiągniemy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, lub istnieje to bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najlepsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak również efektu jaki generuje. W relacji od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, aby był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest wstęp do wszystkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z zespołami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.