Znajomosc czegos synonim

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze posiadamy już o nim jedno wiedze oraz wyrobione zdanie. A kiedy zatem bywa z wszystkim innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dojść do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe sieci i uruchamiamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy drugiego przewodnictwa. Zbieramy informację i krok po kroku, staramy się stosować ją w bycie. Bardzo komfortowy etap. Obracamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową kompetencję i z momentu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też jedyne błędy, zdobywamy doświadczenia i wypuszczamy na nowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym terminie idzie gdy po maśle. Swoja informacja jest coraz większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również całą radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauki w ciepłej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi zdolnościami. Procesy, których nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne także też zwykłe też. I jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest niewątpliwie to, że możemy liczyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na rzeczy, dowiemy się, biorąc system w bycie także zjadając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.